DYTRON

dystrybutor w Polsce

Zaufany

partner

Ponad 15 lat

doświadczenia na rynku

 • BIURO: ul. Spychalskiego 13/209, 45-716 Opole
 • +48 797 867 888

DYTRON

dystrybutor w Polsce

Zaufany

partner

Ponad 15 lat

doświadczenia na rynku

Kontakt

Napisz do nas

Jeżeli masz pytania związane z naszą ofertą lub chcesz nas zapytać o inny aspekt naszej działalności, możesz napisać do nas bezpośrednio lub za pomocą poniższego formularza.

info@synertom.pl

  Zadzwoń do nas

Chcesz z nami porozmawiać, aby uzyskać wyczerpujące informacje? Jesteśmy do Twojej dyspozycji telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 15.30.

+48 797 867 888

  Twitter

Masz pytania? Napisz do nas, a my na pewno odezwiemy się do Ciebie. Twitter to także idealna platforma dzięki, której będziesz na bieżąco z naszymi usługami i realizacjami. Zapraszamy do subskrypcji naszego profilu.

@synertom

YouTube

Jeżeli chcesz zobaczyć ciekawe filmy prezentujące nasze usługi i funkcjonalności oferowanych produktów to odwiedź nasz kanał na YouTube. Nie chcesz przegapić  nowych filmów? Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału.

synertom

Instagram

Chcesz obejrzeć zdjęcia naszych produktów i relacje z wydarzeń, w których uczestniczyliśmy? Świetnie. Znajdziesz to na naszym profilu na portalu Instagram.  Zapraszamy do subskrypcji, aby być na bieżąco.

synertom

Bądźmy w kontakcie

Jeżeli masz pytania związane z naszymi usługami lub firmą, wypełnij proszę poniższy formularz. Odpowiadamy w ciągu 24 godzin.

  Twoje Imię i Nazwisko (wymagane)

  Twój Email (wymagane)

  Numer telefonu

  Nazwa Firmy

  Temat

  Twoja Wiadomość

  Top