DYTRON

dystrybutor w Polsce

Zaufany

partner

Ponad 15 lat

doświadczenia na rynku

  • BIURO: ul. Spychalskiego 13/209, 45-716 Opole
  • +48 797 867 888

DYTRON

dystrybutor w Polsce

Zaufany

partner

Ponad 15 lat

doświadczenia na rynku

Firma

Zaczęliśmy od pasji.

SYNERTOM to mała firma inżynierska założona na bazie ponad 15-letniego doświadczenia w projektowaniu urządzeń (zbiorniki, absorbery itp.), instalacji technologicznych, instalacji wentylacyjnych, realizacji wielu projektów zarówno w kraju jak i za granicą. Staramy się realizować naszą pasję zapewniając naszym partnerom ekonomiczną, godną zaufania, wysokiej jakości i profesjonalną obsługę. Chcemy być wsparciem dla firm, które nie posiadają własnego biura projektowego lub potrzebują wsparcia już istniejącego w realizacji prowadzonych projektów. Rozumiemy jak ważny jest Wasz biznes i z jakim poświęceniem go prowadzicie. Jesteśmy przekonani, że wyznawane przez nas wartości, są tak samo ważne dla Was.

Nazwa firmy wiąże się ze słowem synergia. Termin ten oznacza „współdziałanie różnych czynników, którego efekt jest większy niż suma poszczególnych oddzielnych działań” i doskonale oddaje filozofie naszego działania. Wierzymy, że łącząc naszą wiedzę i doświadczenie z Państwa pomysłami i potrzebami, jesteśmy w stanie stworzyć produkty spełniające nawet te oczekiwania, których Państwo nie mieliście przystępując do realizacji projektu.

 

Rozumiemy jak ważny jest Wasz biznes i z jakim poświęceniem go prowadzicie. Jesteśmy przekonani, że wyznawane przez nas wartości, są tak samo ważne dla Was.

Top