by Synertom Synertom

Na naszym kanale YouTube dostępny jest kolejny film. Tym razem zapraszamy do zapoznania się z prezentacją zestawów spawalniczych STH firmy DYTRON EUROPE s.r.o.

Zestaw do spawania doczołowego STH

Po zaprezentowaniu zgrzewarki polifuzyjnej oraz zestawu spawalniczego MP 75 zapraszamy Państwa do zapoznania się z zestawami do zgrzewania doczołowego STH 160, 250, 315, 500, 630, 900. Rodzina zgrzewarek STH umożliwia zgrzewanie rur w zakresie średnic ∅50 do ∅900 mm.

Zachęcamy do subskrypcji kanału SYNERTOM na platformie Youtube.

Urządzenia dostępne są w trzech wersjach:

  • STH TraceWeld® Plus
    Najbardziej zaawansowany zestaw zapewniający prostą i intuicyjną obsługe urządzenia (przed rozpoczęciem procesu zgrzewacz wprowadza tylko materiał, rozmiar rury i grubość ścianki). Urządzenie prowadzi operatora przez cały proces zgrzewania. Po podłączeniu komputera i uruchomieniu oprogramowania WeldMenager możliwe jest zapisanie informacji o wykonanych spoinach (pamięć od 500-2000 spoin), a następnie ich wydruk. Możliwość dodawania nowych materiałów do bazy danych. Urządzanie umożliwia również pracę w trybie TraceWeld bez zapisu danych
  • STH TraceWeld®
    Urządzenie z możliwością częściowego programowania, wyposażone w manometr elektroniczny. Możliwa rejestracja siły docisku (nie trzeba zapamiętywać tej wartości ani jej obliczać). Prowadzenie operatora przez cały proces zgrzewania (wyświetlanie informacji o przebiegu procesu za pomocą diod,  akustyczna sygnalizacja konieczności usunięcia płyty grzewczej, temperatura płyty grzewczej mozna sprawdzić na wyświetlaczu).
  • STH Classic
    Standardowe wyposażenie z manometrem analogowym i temperaturą ustawianą bezpośrednio na płycie grzewczej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu oraz czekamy na Państwa sugestie i propozycje filmów, które powinniśmy umieścić na naszym kanale.

Zespół SYNERTOM